"Her ev bir dünyadır" - "Benim için burada ne var" - "Sadece güzellik yetmez" ve "Farkını hissettir" sloganlarıyla hareket ederek mutlu yuvalar kuran Kent Plaza, kaliteden ödün vermeden çalışıyor. Bütün yatırımlarında insanı en öne koyan ve insana yatırım yapan Kent Plaza, evin yalnızca duvarlardan ibaret bir yerleşim alanı olmadığını evlerin içerisindekilerle anlam kazandığını; evlerin içerisindekilerle anlam kazandığını, içerisinde yaşayan insanlarla değerli olduğunu savunuyor.

"Sadece Güzellik Yetmez" sloganıyla binalarında dizaynı, tasarımı ve görsellik kadar kaliye de önem veren Kent Plaza, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi öncelik olarak belirliyor.
   
   Kent Plaza İnşaat Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Şen, "Müşteriyle asıl ilişki bir ürünü sattıktan sonra başlar, onların satın aldığı üründen memnun kalması, bu memnuniyetin sürekliliği bizim için çok önemli. Piyasada sağlam bir yer edinen tüm şirketler müşteriye satış sonrası da hizmet götürmüşlerdir" diyor.

Çalışma prensiplerini: güleryüz, ilgi, müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve ciddiyet olarak belirleyen firma, kaliteli yapılar inşa ediyor. Sunduğu hizmetlerle "Kent Plaza" farkını hissettrmek ve o farkı yaşatmayı amaçlıyor. Projelerinde birinci sınıf malzeme kullanan firma gerek iç gerekse dış dizaynda hiçbir masraftan kaçınmıyor. İnsan odaklı çalışan Kent Plaza dairelerinde TSE'li ve İSO belgeli 1. Sınıf markalı ürünler seçiyor.