"Her ev bir dünyadır" - "Benim için burada ne var" - "Sadece güzellik yetmez" ve "Farkını hissettirir" sloganlarıyla hareket ederek mutlu yuvalar kuran Kent Plaza, kaliteden ödün vermeden çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.Bütün yatırımlarında insanı en öne koyan ve insana yatırım yapan Kent Plaza,evin yalnızca duvarlardan ibaret bir yerleşim alanı olmadığını;evlerin içerisindekilerle anlam kazandığını,içerisinde yaşayan insanlarla değerli olduğunu savunmaktadır.

"Sadece Güzellik Yetmez" Sloganıyla Binalarında dizayn, tasarım ve görsellik kadar kaliteye de önem veren Kent Plaza, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi öncelik olarak belirlemektedir.

Kent Plaza İnşaat Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Şen, "Müşteriyle asıl ilişki bir ürünü sattıktan sonra başlar, onların satın aldığı üründen memnun kalması, bu memnuniyetin sürekliliği bizim için çok önemli" Piyasada sağlam bir yer edinen tüm şirketler müşteriye satış sonrasıda hizmet götürmüşlerdir demektedir.


Çalışma prensiplerini; güleryüz, ilgi, müşteri memnuniyeti dürüstlük ve ciddiyet olarak belirleyen firma,kaliteli yapılar inşa etmektedir.

Sunduğu hizmetlerle "Kent Plaza" farkını hissettirmek ve o farkı yaşatmayı amaçlamaktadır. Projelerinde birinci sınıf malzeme kullanan firma gerek iç gerekse dış dizaynda hiçbir masraftan kaçınmıyor. İnsan odaklı çalışan Kent Plaza dairelerinde TSE’li ve İSO belgeli 1.Sınıf markalı ürünler seçmektedir.